miejsce przyjazne psom
 
miejsce przyjane psom i kotom
 
 
Wszystkie zwierzaki są bardzo mile widzianymi gośćmi
 
w Dworze Sieraków
 
 
miejsce przyjazne psom
 
miejsce przyjane psom i kotom
 
 
Wszystkie zwierzaki są bardzo mile widzianymi gośćmi
 
w Dworze Sieraków
 
 

Zwierzaki w Dworze

Jak wiadomo, psy czy koty są świetnymi towarzyszami, nie tylko w życiu, ale też w podróży, a Dwór Sieraków z pewnością należy zaliczyć do miejsc przyjaznych Twojemu pupilowi. Doskonale rozumiemy, jak są ważni i z wielką przyjemnością witamy ich w naszych progach. Więc jeśli kochasz zwierzęta tak jak my, Dwór Sieraków jest idealnym wyborem.

Pobyt w Dworze

Na powitanie dostaną psie bądź kocie ciasteczko, w pokoju czekać będzie wygodne legowisko, miseczki z wodą i smakołykami. Z kolei usytuowanie dworu pozwoli na swobodę, zabawę, wybieganie lub wyspanie się, pełnię zadowolenia. Wszystkie zwierzaki są bardzo mile widziane w Dworze Sieraków, a otoczenie sprawia, że czują się u nas jak w domu. Oczywiście nie brakuje miejsc do długich spacerów czy codziennej zabawy.

Gratisy

Jeśli przyjedziecie do nas na przynajmniej trzy dni, pobyt czworonoga potraktujemy gratisowo.

Certyfikat Dogosfery

Fragment wprowadzenia ze strony poświęconej naszym czworonogom: "Wiele razy szukaliśmy miejsca, do którego moglibyśmy przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem. Niestety znalezienie takowego nie jest łatwe dlatego postanowiliśmy, że na naszym portalu uruchomimy katalog obiektów w których miło przywitają naszego psiaka, ale i  same będą spełniały określone wymogi." Dwór Sieraków w 2015 roku uzyskał certyfikat "Miejsca Przyjaznego Psom".
{jcomments off}
 
 
 
Teofil
certyfikat
w parku...
Szarki
Ramon
szczenięce lata
Previous Next Play Pause
Teofil certyfikat w parku... Szarki Ramon szczenięce lata
 
kalendarium