Dotyk wina

Zabieg dotleniająco odżywczy. Kompleksowa kuracja na twarz bazująca na naturalnych składnikach pochodzących z winogron jest szczególnie polecana dla cer normalnych i problematycznych. Zabieg na bazie wina dotlenia, odżywia i rewitalizuje skórę. Błyskawicznie usuwa zmęczenie twarzy, a także przywraca jej promienny wygląd.

Cena: 170 PLN | Czas trwania: 50 min

Winogronowa pokusa

Zabieg nawilżający na twarz. Zabieg nawilżający dla skór odwodnionych i suchych. Substancje aktywne zawarte w winie przywracają odpowiedni poziom wody w skórze, stymulują procesy regeneracyjne oraz wzmacniają warstwę ochronną naskórka. Intensywnie nawilża, odżywia i zmniejsza rogowacenie skóry. Efektem zabiegu jest ukojenie i regeneracja skóry.

Cena: 180 PLN | Czas trwania: 50 min

Winne oczyszczenie

Zabieg oczyszczający Zabieg głęboko oczyszcza i odświeża skórę. Delikatny peeling zawierający nasiona winogron odblokowuje pory i zmniejsza wydzielanie sebum. Specjalna maska winna zastosowana do zabiegu posiada wysokie stężenie środków aktywnych dostarczając wszystkich niezbędnych skórze substancji. Po zabiegu skóra staje się czysta i gładka. Cera jest świeża i promienna.

Cena: 180 PLN / Czas trwania: 50 min

Sekret wina

Zabieg odmładzająco liftingujący Zabieg przeciwdzała tworzeniu się zmarszczek i opóźnia procesy starzenia. Intensywnie ujędrnia oraz pobudza produkcję włókien kolagenowych. Wysoka koncentracja wyselekcjonowanych składników winnych stosowanych w zabiegu widocznie zwiększa elastyczność skóry. Po zabiegu skóra zostaje odmłodzona i wzmocniona.

Cena: 180 PLN / Czas trwania: 50 min

Powered by JS Network Solutions