9 marca (sobota) 2019, godz. 18:00

Bordeaux to jeden z najsłynniejszych regionów winiarskich świata. Trudno jest go przedstawić w trakcie dwugodzinnego Master Class. Z tematem tym zmierzy się Michał Bardel, który spróbuje przybliżyć Państwu tajemnice i najważniejsze fakty związane z tym regionem, a wszystko to zobrazowane będzie w ośmiu starannie dobranych winach.

Po Master Class zaprosimy Państwa na kolację inspirowaną kuchnią Bordeaux. Na stołach królować będzie kaczka w wielu odsłonach, gdyż to właśnie ona jest tradycyjnym składnikiem większości dań w regionie. Do każdego dania dobrane będzie oczywiście stosowne bordoskie wino.

Wina

 

wkrótce...

 

 

 

Rezerwacja

Zgłoszenie na Master Class wymaga wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacji dokonać można dzwoniąc pod numer (+48) 600 226 150 lub (+48) 669 201 203 lub (+48) 12 312 24 23 lub też pisząc na adres recepcja@dworsierakow.pl

Koszt

Koszt kolacji dla członków Klubu Domu Wina, gości hotelowych oraz prenumeratorów magazynu "Czas Wina" wraz z jedną osobą towarzyszącą wynosi .... zł/os.

Koszt kolacji dla pozostałych gości wynosi .... zł/os.

*W korzystnej cenie oferujemy nocleg w pokojach naszego czterogwiazdkowego hotelu (280 zł nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem)

Rozliczenie punktami klubowymi

Punkty klubowe. Za spotkanie rozliczyć się można także punktami klubowymi - licząc .... punktów za osobę. Zgłosić swój udział można dzwoniąc pod numer (+48) 722 100 224 lub pisząc na adres e-mail rezerwacje@wineservice.pl

Master Class - Bordeaux
Powered by JS Network Solutions