grupa
    
 grupa
    

Grupa - Dom Wina

Grupa Domu Wina to zespół firm, które oferują pełną paletę usług związanych z kulturą winiarską. Od 1996 roku importuje wina kupując je od ponad 150 dostawców z 5 kontynentów. Nasi eksperci, będący jurorami w międzynarodowych konkursach winiarskich, osobiście odwiedzają winnice i wybierają tylko te produkty, które spełniają najwyższe standardy. Dom Wina sprzedaje wina tradycyjnie, w sklepach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu. Dostarcza alkohole do odbiorców hurtowych i detalicznych, restauracji i hoteli. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj, a przedstawiciele są gotowi dotrzeć do każdego miejsca w Polsce i służyć pomocą.         

Czas Wina


"Czas Wina" to największy magazyn winiarski w Polsce. Ukazuje się od 2001 roku. Publikują w nim uznani dziennikarze i jurorzy międzynarodowych konkursów. Co roku magazyn wyróżnia tytułem Człowieka Roku osobę o wyjątkowych zasługach dla światowego winiarstwa.   

dowiedz sie wiecej

Wine Service

Wine Service to jedyna w Polsce firma specjalizująca się w organizacji wyjazdów enoturystycznych do wszystkich zakątków świata, gdzie uprawia się winorośl. Wine Service zajmuje się też kompleksowym przygotowaniem wydarzeń winiarskich od kameralnych spotkań po duże targi i festiwale enologiczne.

Wspólnym dziełem firmy oraz magazynu "Czas Wina" jest organizacja enologicznych kursów i szkoleń dla przyszłych sommelierów oraz hobbystów.          

Dwór Sieraków

Dwór Sieraków jest najmłodszym członkiem Grupy Domu Wina. Tutaj mieści się siedziba Klubu Domu Wina, tu odbywają się szkolenia, kolacje klubowe oraz wielkie imprezy plenerowe dedykowane winom i alkoholom.

Klub Domu Wina

W 2000 roku został założony Klub Domu Wina, dziś największa w Polsce instytucja skupiająca osoby zainteresowane kulturą winiarską. W 2005 roku Klub jako pierwszy polski klub winiarski został przyjęty do Międzynarodowego Stowarzyszenia Klubów Wina (IWCA - International Wine Clubs Association).
Klubowicze korzystają z wielu przywilejów:
co miesiąc otrzymują do wyboru kilka zestawów win sprowadzanych wyłącznie dla Klubu
za każdy zakupy otrzymują punkty, które mogą wymieniać na nagrody
otrzymują zaproszenia na imprezy klubowe, które organizowane są na terenie całej Polski np. Noce Wina, Klubowe Kolacje, spotkania z producentami i pasjonatami winiarstwa
mają możliwość korzystania z kursów Szkoły Wina, z siedzibą w Dworze Sieraków
podróżują po świecie odwiedzając najsławniejsze winiarskie miejsca podczas wycieczek organizowanych dla Klubu
 
 
{jcomments off} 
 kalendarium