Zabytkowe wnętrza i cztero-hektarowy park
zapewniają atmosferę skupienia i koncentracji

Konferencje

Obiekt Rekomendowany MojeKonferencje.plDwór Sieraków zapewnia znakomite warunki do organizacji spotkań o różnym charakterze: konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Zabytkowe wnętrza oraz wiekowy park wprowadzają atmosferę skupienia i koncentracji. Wszystkie dostępne sale jak i budynek są doskonałym przykładem przywrócenia dworskiej duszy w nowoczesnym dostosowanym do potrzeb organizacji nowoczesnych szkoleń wydaniu - połączenie nowoczesności z tradycją. Spotkania biznesowe to jednak nie tylko sprzęt, ale również atmosfera.  W eleganckiej sali nie tylko konferencje, ale również rozmowy biznesowe przebiegają nabierają niepowtarzalnego klimatu. Atmosfera skupienia i jednocześnie panujący dookoła spokój to doskonałe połączenie; do dyspozycji gości znajdują się nie tylko pomieszczenia konferencyjne, ale również hotel. Konferencje dzięki temu mogą potrwać dłużej.
Do dyspozycji gości oddajemy eleganckie, w pełni wyposażone sale konferencyjne o różnych metrażach. Wszystkie sale są dekorowane i ustawiane według życzenia klienta. Ponadto dysponujemy wyposażeniem technicznym i audiowizualnym, dyskretną, wykwalifikowaną obsługą oraz ciekawą ofertą gastronomiczną naszej dworskiej kuchni.

Dogodna lokalizacja

Firmy coraz częściej decydują się na obiekty nie w centrum miasta, a poza nim – dzięki temu uczestnicy mogą bez problemu skupić się przede wszystkim na udziale w wydarzeniu.
Dwór Sieraków znajdujący się pod Krakowem to znakomita lokalizacja ze świetnym dojazdem – idealna propozycja na weekendowe konferencje.
Obiekt dysponuje trzema monitorowanymi i bezpłatnymi parkingami dla samochodów osobowych i autobusów.

{loadmodule mod_flexi_customcode,Konferencje: odległości}

Sale konferencyjne

Nasze trzy sale konferencyjne oraz namiot plenerowy pozwalają na organizację szerokiego wachlarza przyjęć: konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, gale, bankiety, imprezy integracyjne, lunch-e, garden party, uroczyste kolacje.
Standardowe wyposażenie:

 • Flipchart wraz z papierem i markerami
 • Ekran do prezentacji multimedialnej
 • Nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy
 • Dostęp do Internetu Wi-Fi
 • Szatnia

{loadmodule mod_flexi_customcode,Sale konferencyjne}

Szczegóły dotyczące wymiarów, ustawienia i aranżacji

Restauracja Dworu Sieraków

Nieodzownym elementem Dworu Sieraków jest restauracja, w której codziennie serwujemy dworskie śniadania, a w godzinach popołudniowych zapraszamy na dania przygotowane według idei Slow Food, co oznacza zdrowo, smacznie i przy zastosowaniu lokalnych produktów.
Karta menu zmieniana jest wraz ze zmianą pór roku, tak aby produkty dostarczane codziennie do kuchni były świeże, najwyższej jakości.
Restauracja wielokrotnie wyróżniana i nagradzana możne poszczycić się miedzy innymi: certyfikatem Slow Food Polska, otrzymanym już w roku 2013 r., corocznym wyróżnieniem w polskich wydaniach prestiżowego przewodnika Gault & Millau oraz rekomendacją przyznawaną przez jeden z największych międzynarodowych magazynów winiarskich Wine Spectator.

Szeroka oferta atrakcji

Profesjonalne i jednocześnie klimatyczne wnętrza umożliwiają efektywną pracę; po zakończeniu panelu oferujemy programy degustacyjne alkoholi - win, wódek, whisky podczas których goście mają możliwość przyswojenia nowej wiedzy pod okiem specjalistów. Po ciężkim dniu goście mogą zrelaksować się w strefie SPA: wypoczynek w jacuzzi czy masaż relaksacyjny przyniosą ukojenie i pozwolą nabrać sił na następny dzień. Rozległe tereny zielone wokół dworu to idealne miejsce na spacery lub off-road. W bezpośrednim sąsiedztwie do dyspozycji Gości pozostaje również odstresowujący paint ball.

W ofercie:

 • degustacje komentowane alkoholi (win, wódek, whisky)
 • Winne SPA
 • off-road
 • paint ball
 • grill i ognisko
 • wycieczki po Beskidzie Wyspowym
 • wycieczki rowerowe
 • koncerty, stand up-y, występy artystyczne

W sprawie rezerwacji pokoi hotelowych
prosimy o kontakt:
telefony: (+48) 12 312 24 23 lub (+48) 600 226 150;
e-mail:  recepcja@dworsierakow.pl

Powered by JS Network Solutions