WINE INCLUSIVE

Jesienna przerwa w Dworze Sieraków – z dala od tłumów, wśród stuletnich drzew, z wykwintną kuchnią i starannym wyborem win z całego świata.

Zapraszamy do nas. Dwór Sieraków jest wiejską rezydencją, malowniczo położoną wśród pagórków Pogórza Wielickiego. Otacza go tajemniczy 4,5 ha park, pełnym ponad stuletnich drzew, pamiętających czasy, kiedy gościł tu Wincenty Witos i inni członkowie jego rządu. Dwór Sieraków jest czterogwiazdkowym hotelem, utrzymanym w stylu angielskiej wiejskiej rezydencji. Na parterze dworu znajduje się restauracja i przylegająca do niej oranżeria, w której można spożywać posiłki. Restauracja zdobyła wiele znaczących wyróżnień, przewodnika Gault&Millau, Poziomek Magdy Gessler, czy też Stowarzyszenia Slow Food.
W drugim skrzydle dworu znajduje się czynny 24h whisky&wódka bar. Tutaj, często w blasku palącego się kominka można spędzać wieczory, degustując różne odmiany whisky, koniaków, czy też polskiej rzemieślniczej wódki naszej produkcji.
W gorące dni zaprosimy Państwo na nasze XIX wieczne kąpielisko, składające się z dwóch drewnianych balii kąpielowych. Jedna z nich ma wodę ciepłą, druga zimną. Siedząc w balii, podziwiać można uroki krajobrazu Pogórza Wielickiego i Beskidu Wyspowego. Na kąpielisku każdy z Państwa znajdzie swój leżak, stolik i parasol na słońce.
Z Dworu jest blisko do licznych atrakcji turystycznych. Kraków znajduje się w odległości około ½ godziny drogi, a można tam wygodnie dojechać pociągiem z pobliskiej Wieliczki, znajdującej się w odległości 10 minut od dworu. Innym ciekawym obiektem turystycznym są ruiny zamku królewskiego w Dobczycach, znajdujące się 6 km od dworu. W tym mało znanym zamku Jan Długosz, nauczał przyszłych królów Polski, młodych Jagiellończyków. Jest dużo do zrobienia wokół w samym Dworze Sieraków, w ciszy, spokoju i daleko od tłumów.

Nasze tygodniowe pobyty przeznaczone są dla osób dorosłych. Ze względu na program gastronomiczny zawierający degustacji win i alkoholi, niepolecany jest dla osób z małymi dziećmi.

Zapraszamy do Dworu Sieraków. 

Pakiet 7-dniowy obejmuje (od niedzieli do soboty):

  • 4 posiłki dziennie: śniadanie z kieliszkiem wina musującego, obiad, podwieczorek, kolacja
    (dania z różnych winiarskich regionów świata m.in. Francja, Włochy, Hiszpania, Urugwaj - serwowane na życzenie Gości do pokoju lub w restauracji) 
  • 6 nocy w czterogwiazdkowym hotelu Dwór Sieraków
  • Nieograniczony dostęp do 7 rodzajów win w godzinach otwarcia restauracji 
  • Wycieczka do winnicy w Wieliczce 
  • Projekcje 6 filmów o tematyce winiarskiej 
  • 2 wejścia do balii kąpielowej 
  • 2 sesje w saunie (prosimy o wcześniejszą rezerwację)  

Cena

  • Cena pakietu 7-dniowego: 1950 zł / cena za 1 osobę

*Są to ceny pobytu za 1 osobę w pokoju dwuosobowym
*Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 80 zł/ 1 noc 
*Wina z oferty dostępne w godz. 12:00 - 22:00 

Rezerwacja 

Rezerwacji dokonać można dzwoniąc pod numer:
(+48) 600 226 150 / (+48) 12 312 24 23 lub też pisząc na adres recepcja@dworsierakow.pl

Powered by JS Network Solutions