PIELĘGNACJA TWARZY

 

  • ESDOR zabieg dobrany do potrzeb skóry

 

Główną zaletą produktów marki ESDOR są silnie skoncentrowane, antyoksydacyjne polifenole winne, które zapobiegają starzeniu się komórek skóry. Kosmetyki są bogate w naturalne, dobrze dobrane składniki aktywne, dzięki czemu zapewniają pielęgnację dostosowaną do różnych rodzajów cery. Zdrowy wygląd i realne spowolnienie procesów starzenia.

60min – 250zł – peeling + masaż na serum + maska

 

  • Japoński cosmolifting

Przeznaczony jest dla osób, które nie uznają igieł i skalpela, a chciałyby poprawić kondycję twarzy.  Jest to holistyczny zabieg odmładzający, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, eliminuje toksyny, ujędrnia i rozświetla skórę oraz sprawia, że twarz promienieje. Dzięki stosowanej w tym masażu refleksologii, eliminuje on stres i złe emocje. Masaż polecany jest wszystkim, niezależnie od wieku. Po tym masażu na pewno poczujesz się lepiej i zdecydowanie poprawi Ci się nastrój, a na twarzy pojawi się uśmiech.

60min – 220zł – liftingujący masaż twarzy

90min – 320zł – peeling + liftingujący masaż twarzy + maska

 

  • Facemodeling

Facemodeling Program™ to autorski, w pełni naturalny i holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy, stworzony przez Anetę Hregorowicz-Gorlo. Na sukces i skuteczność tej metody składa się szereg unikalnych technik, takich jak: mioplastyka, akupresura, kinesiotaping estetyczny oraz masaż interplastyczny - stosowany wewnątrz naszej twarzy, zwany też masażem transbukalnym. Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu tych wyjątkowych technik, w jednej sesji zabiegowej możemy osiągnąć długotrwały efekt biologicznego odmłodzenia naszej twarzy nawet o kilka lat. Facemodeling Program™ działa na najgłębszych strukturach naszych tkanek i mięśni, co pozwala na uzyskanie widocznych efektów już po pierwszym zabiegu.

90min – 370zł – liftingujący masaż twarzy + kinesiotaping

120min – 430zł – liftingujący masaż twarzy na serum + maska + kinesiotaping

Powered by JS Network Solutions