Zmysłowa winnica

Rytuał który rozbudzi Twoje zmysły i da poczucie głębokiego relaksu, pozwalając uwolnić się od napięć. Idealny dla osób aktywnych, jak również zmęczonych i zestresowanych. Ten wyjątkowy rytuał doskonale uśmierza dolegliwości bólowe oraz przywraca równowagę psychofizyczną | Rytuał obejmuje: peeling z pestkami winogron, masaż klasyczny., zabieg na twarz "Dotyk wina" oraz aplikację odżywczego balsamu

Cena: 430 PLN | Czas trwania: 2 h 30 min

 Winogronowa chwila relaksu

Relaksujący rytuał sprawi, że będzie to dla Ciebie niezapomniana chwila ucieczki od codziennych problemów i trosk. Dzięki wyjątkowym zabiegom wchodzącym w skład rytuału odczujesz dobroczynny wpływ cennych składników zawartych w winie, które dodatkowo podniosą Cię na duchu, uskrzydlą i pokrzepią. | Rytuał obejmuje: peeling z pestkami winogron, masaż relaksacyjny,zabieg na ciało "Nawilżająca moc winogron". oraz zabieg na twarz "Sekret wina"

Cena: 480 PLN / Czas trwania: 3 h

Sekret Wina 

Zabieg odmładzająco liftingujący Zabieg przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek i opóźnia procesy starzenia. Intensywnie ujędrnia oraz pobudza produkcję włókien kolagenowych. Wysoka koncentracja wyselekcjonowanych składników winnych stosowanych w zabiegu widocznie zwiększa elastyczność skóry. Po zabiegu skóra zostaje odmłodzona i wzmocniona.

Cena: 180 PLN / Czas trwania: 50 min

Nawilżająca moc winogron 

Zabieg intensywnie nawilżający| Zabieg przeznaczony dla skóry suchej i szczególnie wymagającej. Cenne właściwości czerwonego wina, witamin i wody źródlanej rewitalizują, dotleniają i odżywiają skórę. Zabieg optymalnie nawilża i natłuszcza skórę oraz pozostawia ją aksamitną w dotyku. Wskazany dla osób w każdym wieku.

Cena: 280 PLN / Czas trwania: 70 min

Dotyk Wina

Zabieg dotleniająco odżywczy. Kompleksowa kuracja na twarz bazująca na naturalnych składnikach pochodzących z winogron jest szczególnie polecana dla cer normalnych i problematycznych. Zabieg na bazie wina dotlenia, odżywia i rewitalizuje skórę. Błyskawicznie usuwa zmęczenie twarzy, a także przywraca jej promienny wygląd.

Cena: 170 PLN / Czas trwania: 50 min

Powered by JS Network Solutions