10 lutego 2018, godz. 16:00

Amarone to jedno ze sław winiarskiej Italii – potężne czerwone wino z regionu Veneto w północno-wschodniej części Włoch, tuż na północ od najbardziej romantycznego miasta świata: Werony.

Prowadzenie: Dorota Romanowska, redaktor magazynu "Czas Wina"

Master Classes to spotkania na których mogą Państwo zdegustować wyjątkowe wina, wybrane przez Redaktorów magazynu "Czas Wina".

Master Class potrwa ok. 2 godzin - po degustacji o godzinie 18:00 zapraszamy na Spotkanie z cyklu "Literatura i Wino"  czyli wieczór autorski Bartka Kieżuna (Szczegóły: Literatura i Wino | Wieczór autorski Bartka Kieżuna)

Po wieczorze autorskim, o godzinie 20:00 zapraszamy na Winną Sobotę, tematyczną kolację z degustacją win. Temat wieczoru to wina i kuchnia Werony "Na stole Capulettich i Montecchich" (Szczegóły: Winna Sobota Wina i Kuchnia Włoch | Na stole Capulettich i Montecchich)


Master Class - Lista win:

Bussola Ca'Del Laito Valp Sup Ripasso

Bussola Amarone Classico DOC 2005

Montefaustino Monte Faustino Valpolicella Classico DOC

Montefaustino Monte Faustino Valpolicella Cl. Superiore Ripasso DOC

Montefaustino Monte Faustino Amarone Classico DOC

Montefaustino Monte Faustino Recioto Classico DOC

Rezerwacja

Zgłoszenie na Master Class wymaga wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacji dokonać można dzwoniąc pod numer (+48) 600 226 150 lub (+48) 669 201 203 lub (+48) 12 312 24 23 lub też pisząc na adres recepcja@dworsierakow.pl

Koszt

Koszt degustacji dla członków Klubu Domu Wina, gości hotelowych oraz prenumeratorów magazynu "Czas Wina" wraz z jedną osobą towarzyszącą wynosi 130 zł/os.

Koszt degustacji dla pozostałych gości wynosi 150 zł/os.

*W korzystnej cenie oferujemy nocleg w pokojach naszego czterogwiazdkowego hotelu (280 zł nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem)

Rozliczenie punktami klubowymi

Punkty klubowe. Za spotkanie rozliczyć się można także punktami klubowymi - licząc 1300 punktów za osobę. Zgłosić swój udział można dzwoniąc pod numer (+48) 722 100 224 lub pisząc na adres e-mail rezerwacje@wineservice.pl

Master Class Amarone | Amarone. Sława winiarskiej Italii.
Powered by JS Network Solutions