10 marca 2018, godzina 19:00

Literatura i wino. Wieczór autorski z Giorgi Maglakelidze, autorem książki "Tajemnice gruzińskiego smaku".

Spotkanie poprowadzą:

Giorgi Maglakelidze - autor książek o kulturze, historii oraz kuchni gruzińskiej

Wojciech Giebuta - redaktor magazynu Czas Wina

 

Usiądźmy wygodnie w fotelu przy kominku, z książką i lampką dobrego wina w ręku. Czy ta propozycja nie wydaje się kusząca? Tak wyglądają cykliczne spotkania autorskie w Dworze Sieraków, które rozpoczęły się w styczniu 2015 roku. Dwór Sieraków oraz Magazyn "Czas Wina" zapraszają na kameralne wieczory z pisarzami i publicystami, którzy opowiadają o swoich książkach, ulubionych winach i daniach, a także odpowiadają na pytania czytelników.

 

Przed spotkaniem o godzinie 17:00 odbędzie się Master Class czyli komentowana degustacja wWielkich win Kachetii (Szczegóły: Master Class | Wielkie wina Kachetii)

Po spotkaniu o godzinie 20:00 zapraszamy na Winną Sobotę czyli tematyczną kolację z degustacją win (Szczegóły: Winna Sobota | Wina i tradycyjne menu gruzińskie)

 

Formuła wieczoru / Szczegóły

Pierwsze spotkanie odbyło się 9 stycznia 2015 roku w Dworze Sieraków. Cykl "Literatura i Wino" zainagurował Michał Bardel, redaktor naczelny magazynu "Czas Wina" i autor książki "Zbrodnia i Wina". Książkowy wieczór połączony był z degustacją win oraz czterodaniową kolacją. Sobotni wieczór w Dworze to doskonała okazja by oddać się swoim literackim zainteresowaniom, poszerzyć kulinarne i winiarskie horyzonty oraz otrzymać autorską dedykację.

Rezerwacja

Zgłoszenie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacji dokonać można dzwoniąc pod numer (+48) 600 226 150 lub (+48) 669 201 203 lub (+48) 12 312 24 23 lub też pisząc na adres recepcja@dworsierakow.pl

Literatura i Wino Wieczór autorski | Giorgi Maglakelidze
Powered by JS Network Solutions