29 września 2018, godz. 19:00

Dwór Sieraków oraz Magazyn „Czas Wina” zapraszają na spotkanie z marchese Piero Antinorim, spadkobiercą 26 pokoleń winiarzy z Florencji, który zarządza najpotężniejszym imperium winiarskim Italii – Marchesi Antinori. To on – choć nie sam – wywołał na przełomie lat 60. i 70. ubiegłego wieku wielką rewolucję w toskańskim winiarstwie, wprowadzając na rynek pierwsze supertoskany.

Pięciodaniowa elegancka kolacja z winami Antinori przygotowana przez restaurację Dworu Sieraków uświetni Galę wręczenia tytułu – przewidziano również część artystyczną.
Obowiązują stroje wieczorowe.
Gala odbędzie się w ogrzewanym Pawilonie Balowym usytuowanym w parku Dworu Sieraków.

Człowiek roku 2018

Tytuł Człowiek Roku magazynu „Czas Wina” przyznawany jest od roku 2010. Laureatami zostają osoby, które na różny sposób promują kulturę winiarską na świecie. W ubiegłych latach tytuł otrzymali m.in. Hugh Johnson, Michel Rolland, Jancis Robinson i Warren Winiarski. Wydarzenie to jest dla polskich miłośników wina niepowtarzalną okazją do spotkania z największymi, międzynarodowymi autorytetami w dziedzinie wina.

Wyróżnione tytułem osoby przyjeżdżają do Polski na zaproszenie magazynu „Czas Wina” – uroczysta Gala nadania tytułu odbywa się w Dworze Sieraków.

 

Więcej informacji / zakup biletów - na stronie: https://czaswina.pl/gala_2018/

 

 

Człowiek roku "Czasu Wina" i Gala Dinner | Piero Antinori
Powered by JS Network Solutions