15 marca 2019 roku

Zapraszamy na Noc z Winem czyli komentowaną kolację z degustacją win, tematem wieczoru będą "Cava i Tapas"

W czasie kolacji spróbujemy najbardziej popularnego wina Katalonii - Cavy, jest to musujące wino robione w Katalonii metodą szampańską.

Z kolei najpopularniejszym posiłkiem w Barcelonie są tapasy - w związku z czym na piątkowy wieczór nasza restauracja przeistoczy się w Tapas Bar, gdzie wymyślne tapasy popijać będziemy cavą.

Kolację poprowadzi i o wszystkim opowiadać będzie Paweł Gasiorek, współwłaściciel Dworu Sieraków i miłośnik Barcelony.

KUP TERAZ

Gość specjalny: Nanu - współczesny kataloński bard

Nanu – którego prawdziwego imienia i nazwiska nikt nie zna jest katalońskim bardem. Od wielu lat czaruje swoim głosem gości muzycznego baru Cafe de la Havana w Cadaques. Na scianie baru liczne zdjęcia świadczące o przyjaźni artysty z najsłynniejszym mieszkańcem miasteczka Salvadorem Dali. Nanu śpiewa w wielu językach: katalońskim, hiszpański,m francuskim i angielskim. Zagra repertuar od argentyńskiego tanga do Leonarda Cohena. Obiecał też, że wykona dla nas L’Estaca, czyli pierwowzór Murów Jacka Kaczmarskiego.

Zapowiada się wieczór niezwykle nastrojowy... pełen ballad :)Menu

Selekcja katalońskich wędlin na zimno:

- Jamon serrano

- Jamon iberico

- Chorizo

- Longaniza

Selekcja katalońskich tapas na gorąco:

- Patatas bravas

- Patatas alioli

- Gambas al ajillo

- Butifarra blanca i negra

- Garbanzos co chorizo

- Pan con tomate

Selekcja Katalońskich serów krowich i owczych

... oraz Wina

Mont Marçal Cava Palau Brut, Catalonia, Hiszpania

Mont Marçal Cava Extremarium Brut Reserva, Catalonia, Hiszpania 

Mont Marçal Cava Gran Cuvée, Catalonia, Hiszpania

At Roca Brut Reserva, Clàssic Penedès, Catalonia, Hiszpania

At Roca Brut Rosat Reserva, Clàssic Penedès, Catalonia, Hiszpania

 

Szczegóły

Noc z Winem "Cava i Tapas" to tematyczna kolacja połączona z degustacją win. Gościem specjalnym będzie Nanu - współczesny kataloński bard (Koncert dnia następnego tj. w sobotę 16-go marca, więcej dowiedzieć można się TUTAJ).

Formuła wieczoru: Goście siedzą przy jednym, wspólnym stole a wieczór prowadzić będzie Paweł Gąsiorek redaktor magazynu "Czas Wina" i współwłaściciel Dworu Sieraków.

Rezerwacja

Zgłoszenie na Noc z Winem wymaga wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacji dokonać można dzwoniąc pod numer (+48) 600 226 150 lub (+48) 669 201 203 lub (+48) 12 312 24 23 lub też pisząc na adres recepcja@dworsierakow.pl

KUP TERAZ

Koszt

Koszt kolacji dla członków Klubu Domu Wina, gości hotelowych oraz prenumeratorów magazynu "Czas Wina" wraz z jedną osobą towarzyszącą wynosi 140 zł/os.

Koszt kolacji dla pozostałych gości wynosi 169 zł/os.

*W korzystnej cenie oferujemy nocleg w pokojach naszego czterogwiazdkowego hotelu (280 zł nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem)

Rozliczenie punktami klubowymi

Punkty klubowe. Za spotkanie rozliczyć się można także punktami klubowymi - licząc 1400 punktów za osobę. Zgłosić swój udział można dzwoniąc pod numer (+48) 722 100 224 lub pisząc na adres e-mail rezerwacje@wineservice.pl

 

Noc z Winem "Cava i Tapas"
Powered by JS Network Solutions