10 marca 2018, godz. 17:00

Master Class czyli komentowana degustacja wielkich win Kachetii

Degustację prowadzić będzie Wojciech Giebuta, redaktor magazynu Czas Wina

Po Master Class zapraszamy na wieczór autorski z cyklu Literatura i Wino (Szczegóły: Literatura i Wino | Spotkanie autorskie), a następnie na Winną Sobotę (Szczegóły: Winna Sobota | Wina i tradycyjne menu gruzińskie)

 

Podczas Master Class zdegustujemy wina z regionów Kachetii i Kartlii, z których część zrobiona została starożytną kachetyjską metodą kwewri. Szczególną gratką będzie wino z biskupiej winnicy klasztoru Alaverdi, które uznawane jest za archetyp historycznego gruzińskiego wina.

Degustacja Master Class:

Mandili-Mtswane vevri, Marina Kurtniadze, Kartlia

Ojio Rkatsiteli-Kisi, Malkhaz Jakeli, Kachetia

Alaverdi Rkatsiteli Qvevri, Alaverdi Monastery, Kachetia

Tavkveri Qvevri, Artanuli, Kachetia

Khashmi Saperavi, Malkhaz Jakeli, Kachetia

 

Szczegóły

Master Classes to spotkania na których mogą Państwo zdegustować wyjątkowe wina jak i alkohole mocne, wybrane przez Redaktorów magazynu "Czas Wina".

Rezerwacja

Zgłoszenie na Master Class wymaga wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacji dokonać można dzwoniąc pod numer (+48) 600 226 150 lub (+48) 669 201 203 lub (+48) 12 312 24 23 lub też pisząc na adres recepcja@dworsierakow.pl

Koszt

Koszt degustacji wynosi 150 zł/os.

Rozliczenie punktami klubowymi

Punkty klubowe. Za spotkanie rozliczyć się można także punktami klubowymi - licząc 1500 punktów za osobę. Zgłosić swój udział można dzwoniąc pod numer (+48) 722 100 224 lub pisząc na adres e-mail rezerwacje@wineservice.pl

Master Class Wielkie wina Kachetii
Powered by JS Network Solutions