28 maja 2022, Koncert Boba Jazz Band. Będzie to wieczór z jazzem, oraz specjalnie dobranymi do kolacji winami z rejonu Kalifornii

Boba Jazz Band to jeden z najlepszych polskich i czołowych w Europie zespołów wykonujących swingujący jazz tradycyjny w najczystszej postaci!

Liderem zespołu jest pianista Jan Boba, którego sukcesy artystyczne sięgają lat 60-tych, był między innymi wieloletnim liderem Jazz Band Ball Orchestra. W 1986 roku Boba otrzymał dyplom z rąk prezydenta Regana za krzewienie kultury Amerykańskiej. W 1990 roku założył zespół, w którego skład wchodzą dwa pokolenia muzyków. Zespół ten zaczął firmować swoim nazwiskiem i tak powstał Boba Jazz Band. W obecnym składzie braliśmy udział w najważniejszych festiwalach światowych, grając razem z najważniejszymi przedstawicielami jazzu europejskiego i amerykańskiego, w tym z Glenn Miller Orchestra.

"2008 rok przynosi kolejne uhonorowanie Jana Boby , bardzo prestiżową nagrodą Miasta Krakowa w dziedzinie kultury. Rok później maj 2009 ,bierzemy udział największym festiwalu w Dreźnie ,grając dla 500 tysięcznej publiczności /oficjalne dane w prasie drezdeńskiej/….. Przy całej dbałości o wierność stylistyczną, przekazywanego słuchaczom jazzu, nie unikamy jednocześnie grania muzyki rozrywkowej, także w aranżacjach klasycznych, czerpiąc materiały z muzyki filmowej, piosenek przedwojennych kabaretów, czy też tańców latynoamerykańskich. Stwarzamy tym samym możliwość traktowania owej muzyki jako użytkowej, bo taką był stary jazz w latach 20 tych."

 

 

 

KOSZT BILETU WRAZ Z UROCZYSTĄ KOLACJĄ  (28 MAJA 2022)

280 zł /os.

KOSZT PAKIETU POBYTOWEGO (27-29 MAJA 2022)

740 zł /os. 

Gwarantujemy:

  • uczestnictwo w koncercie
  • 2 noclegi w pokoju typu Standard,
  • 2 śniadania podane w restauracji,
  • 2 x 4-daniowa kolacje z dobranymi winami z rejonu kalifornii (piątek oraz sobota),
  • 10% zniżki na usługi w hotelowym SPA,
  • możliwość późnego check-out-u w niedzielę do godz 16:00 

 

MENU 

Podamy wkrótce 

 

Rezerwacja

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału. Rezerwacji dokonać można dzwoniąc pod numer (+48) 600 226 150  lub też pisząc na adres recepcja@dworsierakow.pl   

 

 

 

 

Koncert Boba Jazz Band - Jazz Nowoorleański | Swingujący Jazz tradycyjny
Powered by JS Network Solutions