22 września 2018, godz. 19:00

Alvaro Cordoba, gitarzysta klasyczny z Urugwaju, koncertujący na wielu estradach świata, wystąpi w Dworze Sieraków w piątek 22 września o godz. 19:00. Koncert przy udziale czeskiego zespołu Virtuosi Quartett odbędzie się pod patronatem Konsulatu Urugwaju w Krakowie.

 
Alvaro Cordoba, jeden z najważniejszych gitarzystów swojego pokolenia, koncertował między innymi w Grecji, Berlinie, Szwajcarii, Rzymie, Nowej Zelandii i Australii. Przez mistrza Atilio Rapata nazwany ,,urodzonym artystą ze specjalnym wewnętrznym życiem”.

Urodził się w 1961 roku w Montevideo. Swoją edukację muzyczną rozpoczął w wieku 14 lat. Pierwszy koncert Alvaro Córdoby miał miejsce w 1978 roku w Montevideo. Od tego wydarzenia trwa nieprzerwanie jego międzynarodowa kariera. Artysta występował w wielu krajach, na ważnych festiwalach oraz w salach koncertowych na czterech kontynentach.

Goście uczestniczący w koncercie na zakończenie poczęstowani zostaną lampką urugwajskiego wina.

 

Repertuar

First part:

Alvaro Cordoba – solo

Second part:

H. Purcel – Fanfara
G.Puccini – O mio babbino caro
A. Cordoba – solo

A.Vivaldi – Concert D Major
L.Boccherini – Fandango
W.Gomez – Ave Maria
F.Loewe – My Fair Lady

 

Formuła wieczoru

Koncert rozpoczynamy o godzienie 19:00 -  Sala  Złota. Po zakończeniu części artystycznej goście poczęstowani zostaną lampką wina urugwajskiego. / Po koncercie zapraszamy do restauracji na kolację z artystą z cyklu Winna Sobota (koszt 130,00zł / os.; szczegóły: TUTAJ) lub do skorzystania z karty menu gdzie poza podstawową ofertą dostępne będą wybrane potrawy urugwajskie.

Rezerwacja

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału. Rezerwacji dokonać można dzwoniąc pod numer (+48) 600 226 150 lub (+48) 669 201 203 lub (+48) 12 312 24 23 lub też pisząc na adres recepcja@dworsierakow.pl

Koszt

Koszt biletu to 50zł /os.

Koszt biletu to 40zł /os. dla uczestników kolacji "Winny Piątek" dla członków Klubu Domu Wina, prenumeratorów magazynu "Czas Wina" wraz z jedną osobą towarzyszącą i dla gości hotelowych.

 

Koncert Gitary Klasycznej Alvaro Cordoba Urugwaj
Powered by JS Network Solutions