Od zarania dziejów znane są dobroczynne właściwości napojów i produktów opartych na wyciągach z winogron, dlatego stworzyliśmy miejsce,w którym połączyliśmy możliwość aktywnego odpoczynku z zabiegami opartymi na winnych kosmetykach.

Winne Spa

Winne SPA w Dworze Sieraków powstało, by móc dzielić się z Państwem pasją do wina i przyjemnością korzystania z uroków natury. Od zarania dziejów znane są dobroczynne właściwości napojów i produktów opartych na wyciągach z winogron, dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym połączyliśmy możliwość aktywnego odpoczynku z zabiegami opartymi na winnych kosmetykach. Stanowią one unikalne źródło antyoksydantów i witamin, starannie wyselekcjonowanych, aby zapewnić jak najlepsze efekty pielęgnacyjne. W owocach i pestkach winogron znajdują się flawanoidy. Są to naturalne związki czynne, które likwidują wolne rodniki. Ponadto winogrona są bogate w sole mineralne, witaminę B i C oraz betakaroten. Wino ma także silne działanie pielęgnacyjne oraz lecznicze: nawilża, odżywia, wzmacnia i wygładza skórę.

Lampka wina

Lampka wina - Kieliszek dobrego wina świetnie dopełni czas relaksu w spa. Możecie Państwo zamówić butelkę lub kieliszek z karty restauracji Dworu Sieraków. Wino zostanie dostarczone do gabinetu i podane przez naszą obsługę.

Rezerwacja i płatność

W celu rezerwacji zabiegów prosimy o kontakt telefoniczny z pokoju hotelowego aby dobrać dogodny dla Państwa termin. Ostatni zabieg rezerwujemy na godzinę 21:00 (w każdy dzień tygodnia). Goście hotelowi korzystający ze spa mogą obciążyć swój rachunek hotelowy za wszystkie zabiegi i kosmetyki lub dokonać płatności gotówką oraz kartami płatniczymi.

Przybycie / Spóźnienie / Rezygnacja

Prosimy o przybycie do spa 5 minut przed umówioną wizytą. Pozwoli to lepiej przygotować się do zabiegu. Przy pierwszej wizycie goście będą poproszeni o wypełnienie karty zabiegowej. W przypadku spóźnienia, czas zabiegu może być krótszy  jeśli są zarezerwowane kolejne zabiegi. Rezygnacja do 2 godzin przed zabiegiem zobowiązuje klienta do pokrycia 50% ceny zabiegu. Nie poinformowanie o odwołaniu zabiegu po tym czasie, zobowiązuje do całkowitego pokrycia ceny zabiegu.

 

Powered by JS Network Solutions