Pjat Bali - masaż balijski

Masaż balijski to jeden z najbardziej odprężających masaży orientalnych wywodzący się z wyspy Bali i Jawy. To połączenie starożytnych metod akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. Dotyk i rytm masażu balijskiego sprawi, że Twój umysł zatonie w błogim szczęściu, a ciało w głębokim odprężeniu.

60min / 180 PLN

Masaż LOMI LOMI Nui

Masaż Lomi Lomi to tradycyjna metoda masażu pochodząca z Hawajów. Jest to niezwykle wartościowa terapia, która oferuje wiele korzyści dla ciała i umysłu. Masaż Lomi Lomi to masaż całego ciała – zaczyna się go od masowania pleców i tylnej części nóg, a następnie przechodzi do przedniej części ciała.

60min / 180 PLN

Shiatsu

Shiatsu to japoński masaż łączacy w sobie tradycje dalekowschodnich technik akupresury i praktyk medycznych z zachodnimi metodami masażu. Japoński masaż Shiatsu przywraca prawidłowy przepływ energii,Shiatsu - utrzymuje człowieka w zdrowiu nie tylko fizycznym, ale również psychicznym.Do masażu Shiatsu nie używa sie olejków, a zabieg wykonuje sie w wygodnym dla klienta ubraniu. Oprócz ucisków, masażysta stosuje także rozciągania oraz pasywny ruch, podczas gdy nasz Gość oddaje się w pełni relaksowi i wyciszeniu.

60min / 180 PLN

Masaż Tajski na oleju

Masaż tajski z użyciem ciepłego oleju jest niezwykle relaksującym doświadczeniem. Techniki rozciągania oraz praca na punktach akupresurowych rozluźniają napięte mięśnie. Ciepło oleju i płynne ruchy przynoszą stan błogości, ukojenie i pełen relaks. Egzotyczne zapachy mają właściwości antydepresyjne, przeciwbólowe, uspokajające, osłabiają oznaki zmęczenia, niwelują stres oraz poprawiają jakość snu

60min / 200 PLN

Masaż ajurwedyjski

Masaż ajurwedyjski ciała Głęboko relaksujący i oczyszczający masaż całego ciała olejami ziołowymi Abhyanga jest jednym z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie. Regularne masaże olejami pobudzają układ krążenia, koją system nerwowy i wzmacniają muskulaturę. Wspierają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała, tym samym poprawiając samopoczucie fizyczne i psychiczne.

80min – 230 PLN

Rytuał Balijski

Rytuał Balijski- Rytuał balijski to połączenie tradycyjnej kąpielą stóp w aromatycznej soli i ziołach oraz jaśminowego peelingu całego ciała, trwającego około 30 minut i masażu balijskiego, trwającego około 60 minut.

Tradycyjny masaż balijski przywracają stan równowagi psychicznej i fizycznej oraz wprowadzają w nastrój wyciszenia i spokoju.Zabiegowi towarzyszą olejki eteryczne, wzmacniające uczucie zrelaksowania, które dodatkowo nawilżają i odżywiają skórę.Kolejnym elementem rytuału balijskiego jest peeling całego ciała, Peeling o zapachu kwiatu jaśminu stymuluje krążenie, wygładza skórę i pobudza do relaksu. Ponadto, woń jaśminu wpływa znacząco na odprężenie, napięcie mięśniowe i psychiczne masowanej osoby oraz działa antydepresyjnie. Wypielęgnowana w ten sposób skóra staje się przyjemna i gładka w dotyku, wyraźnie odmłodzona i ujędrniona. 

90min / 300 PLN

Powered by JS Network Solutions