Informujemy, że Administratorem jest (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Dwór Sieraków Sp. z o.o., Sieraków 233, 32-410 Dobczyce, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji zamówionej usług „newsletter” oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Pod warunkiem wyrażenia stosownej zgody odbiorcami danych osobowych są kontrahenci i partnerzy Administratora (podmioty, które zamierzają przetwarzać dane osobowe w celach marketingowych).

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego [Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych].

W zakres czynności przetwarzania danych osobowych wchodzi profilowanie danych. Skutkami czynności, o których mowa w zdaniu poprzednim jest dobór oferty handlowej i ewentualne przesyłanie korespondencji marketingowej. Sprzeciw w stosunku do czynności profilowania, jak również wszelkie inne uprawnienia osoby, której dane dotyczą można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Ochrony Danych wskazane we wstępie.

Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

 

Dwór Sieraków
Sieraków 233
32-410 Dobczyce
tel. 12 312 24 23
e-mail: info@dworsierakow.pl

NIP 681-198-70-90

Recepcja

tel. +48 600 226 150
tel. +48 12 312 24 23
e-mail: recepcja@dworsierakow.pl

Zarząd Dworu

e-mail: zarzad@dworsierakow.pl

Konferencje - Imprezy firmowe - Przyjęcia weselne - Przyjęcia okolicznościowe

(przyjęcia weselne, bankiety, konferencje, urodziny, chrzciny, komunie, spotkania okolicznościowe w gronie znajomych, rodziny)

Koordynator ds. Konferencji i Bankietów
Katarzyna Mędrak 
telefon: (+48) 512 526 110
e-mail: k.medrak@dworsierakow.pl 

Manager Hotelu

Łukasz Maćkowiak 
telefon: (+48) 882 953 050
e-mail: l.mackowiak@dworsierakow.pl 

Inspektor danych osobowych Dwór Sieraków Sp. z o.o.

Radosław Szewczuk
Dwór Sieraków Sp. z o.o.; Sieraków 233; 32-410 Dobczyce

IOD@dworsierakow.pl

Rozliczenia kartą kredytową i e-przelewem

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Hotel Dwór Sieraków jest obiektem zabytkowym i spełnia w stopniu wyższym wymogi obiektu posiadającego 4 gwiazdki. 

Zarówno hotel jak i park objęty jest opieką konserwatora zabytków i z tego powodu obiekt nie posiada osłony nad podjazdem.

W zamian za to hotel dodatkowo zapewnia dla swoich gości kwiaty w pokojach , opiekunkę dla dzieci, położenie w przepięknym parku.

Powered by JS Network Solutions