Od zarania dziejów znane są dobroczynne właściwości napojów i produktów opartych na wyciągach z winogron, dlatego stworzyliśmy miejsce,w którym połączyliśmy możliwość aktywnego odpoczynku z zabiegami opartymi na winnych kosmetykach.

SIERAKÓW DAY SPA

Day Spa w Dworze Sieraków powstało by dzielić się z Państwem pasją do wina i przyjemnością korzystania z uroków natury. Od zarania dziejów znane są dobroczynne właściwości napojów i produktów opartych na wyciągach z winogron. Stanowią one unikalne źródło antyoksydantów i witamin- starannie wyselekcjonowanych, aby zapewnić jak najlepsze efekty pielęgnacyjne. Kosmetyki na których pracujemy zostały stworzone w oparciu o naturalny surowiec leczniczy – sól i winne polifenole. Ich dobroczynne działanie wzbogacone niepowtarzalnymi kompozycjami zapachowymi, sprzyja kompleksowej pielęgnacji ciała.
Lampka wina - Kieliszek dobrego wina świetnie dopełni czas relaksu w spa. Możecie Państwo zamówić butelkę lub kieliszek z karty restauracji Dworu Sieraków. Wino zostanie dostarczone do gabinetu i podane przez naszą obsługę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego DAY SPA, w którym wykonywane są zabiegi na bazie wina i kosmetyków produkowanych z lokalnej solanki.

foto0foto1
Powered by JS Network Solutions