Sklep Online

Sklep online sklep-wina.pl powstał dla tych, którzy przywiązują wagę do kultury wina i stołu. Dobór wina do potraw, alkoholu mocnego do degustacji czy wina musującego na specjalną okazje bywa trudny wobec mnogości gatunków, odmian i regionów. Sklep sklep-wina.pl gwarantuje, że każdy z oferowanych tu alkoholi jest produktem jakościowym, wielokrotnie sprawdzonym przez ekspertów. W naszej stale rozszerzanej ofercie online znajdą Państwo zarówno wina z najważniejszych regionów Starego i Nowego Świata, jak i szkocką whisky, hiszpańskie brandy, polską wódkę czy kolumbijski rum.

Zestawy win – sposób na poznawanie świata

Prostym sposobem na rozwijanie swojej wiedzy jest skorzystanie z gotowych zestawów komponowanych przez winiarskich ekspertów. Wina reprezentują wybrany kraj, region czy odmianę w taki sposób, aby pokazać ich charakterystyczne cechy. Dzięki temu podczas degustacji nabywamy wiedzy o ich aromatach i smakach.


tel.: 539 531 800
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program winokultura

Program Winokultura bazuje na oczywistym związku wina i kultury. Program działa z myślą o osobach, które poszukują ambitnych win i alkoholi mocnych  w najlepszej możliwej relacji ceny do jakości. Klub ma służyć krzewieniu kultury winiarskiej dlatego oferujemy nie tylko pojedyncze butelki ale również zestawy tematyczne skomponowane w taki sposób aby poznawać kraje, regiony i odmiany. Klubowicze mogą swobodnie korzystać z oferty Hotelu Dwór Sieraków. W hotelu organizowane są weekendowe kursy winiarskie, kolacje z degustacjami, spotkania z winiarzami, promocje książek o winie i spotkania z ich autorami.  Zapraszamy do naszego programu.

Zarejestruj się w sklepie Winadlakonesera.pl i korzystaj z przywilejów »

  • 10% rabat na większość dostępnych produktów – rabat widoczny po zalogowaniu
  • zaproszenia na degustacje i imprezy winiarskie wysyłane na Twój adres email
  • informacje o akcjach rabatowych kierowanych do stałych klientów
  • organizowanych akcjach wyprzedaży i promocjach na produkty dowiesz się pierwszy
  • zbieranie punktów za zakupy do wymiany na nagrody
Powered by JS Network Solutions