Wszystkie zwierzaki są w Dworze Sieraków
bardzo mile widzianymi gośćmi

Zwierzaki w Dworze

Jak wiadomo, psy czy koty są świetnymi towarzyszami, nie tylko w życiu, ale też w podróży, a Dwór Sieraków z pewnością należy zaliczyć do miejsc przyjaznych Twojemu pupilowi. Doskonale rozumiemy, jak są ważni i z wielką przyjemnością witamy ich w naszych progach. Więc jeśli kochasz zwierzęta tak jak my, Dwór Sieraków jest idealnym wyborem.

Pobyt w Dworze

Na powitanie dostaną psie bądź kocie ciasteczko, w pokoju czekać będzie wygodne legowisko, miseczki z wodą i smakołykami. Z kolei usytuowanie dworu pozwoli na swobodę, zabawę, wybieganie lub wyspanie się, pełnię zadowolenia. Wszystkie zwierzaki są bardzo mile widziane w Dworze Sieraków, a otoczenie sprawia, że czują się u nas jak w domu. Oczywiście nie brakuje miejsc do długich spacerów czy codziennej zabawy.

Certyfikat Dogosfery

Fragment wprowadzenia ze strony poświęconej naszym czworonogom:

"Wiele razy szukaliśmy miejsca, do którego moglibyśmy przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem. Niestety znalezienie takowego nie jest łatwe dlatego postanowiliśmy, że na naszym portalu uruchomimy katalog obiektów w których miło przywitają naszego psiaka, ale i  same będą spełniały określone wymogi." Dwór Sieraków w 2015 roku uzyskał certyfikat "Miejsca Przyjaznego Psom".

Jeśli przyjedziecie do nas na przynajmniej trzy dni,
pobyt czworonoga potraktujemy gratisowo.

Powered by JS Network Solutions