Weekendowy wyjazd do Paryża lub Londynu spokojnie możesz zastąpić wycieczką w okolice Małopolski. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy górskich wędrówek, jak i zwiedzania miast czy dobrego jedzenia. Lista atrakcji jest naprawdę długa, a każdy, kto raz odwiedzi te okolice, z pewnością pokocha Małopolskę i wróci tu ponownie.

Małopolskie miasteczka – co warto zobaczyć?

Na szczycie listy znajduje się oczywiście Kraków: miasto, które odwiedzają nie tylko turyści z Polski, ale również miliony obcokrajowców. Nic dziwnego – w końcu dawna stolica Polski posiada wiele interesujących atrakcji turystycznych. Zamek Królewski na Wawelu, Rynek Główny, Sukiennice... Na zwiedzanie Krakowa warto przeznaczyć co najmniej jeden dzień. Małopolska to rzecz jasna nie tylko Kraków: warto zajrzeć także do Krynicy, w której znajduje się największe uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, kopalni soli w Wieliczce oraz do Kalwarii Zebrzydowskiej. Jednak Małopolska to nie tylko miasteczka – pasjonaci wypoczynku na świeżym powietrzu także znajdą wiele propozycji dla siebie.

Małopolska: bliżej natury

Począwszy od Ojcowskiego Parku Narodowego, który słynie z niezwykłych form skalnych, po magiczny Tatrzański Park Narodowy z najwyższymi górskimi szczytami – Małopolska jest wspaniałym regionem o pięknych krajobrazach. Nie lubisz tłoku i turystów? Wybierz się w Gorce! Szukasz atrakcyjnych ścieżek rowerowych? W całej Małopolsce znajdziesz wiele interesujących tras. Po drodze możesz odwiedzić słynną wieś Zalipie oraz przyjrzeć się cerkwiom w okolicy Muszyny. Małopolska to również wiele ciekawych szlaków turystycznych, dlatego jeśli szukasz doskonałego miejsca na weekendowy wypad, sprawdź ofertę odnośnie małopolskich lokalizacji. Jeśli chodzi o noclegi, do dyspozycji masz zarówno hotele, jak i tańsze kwatery.

Doskonałe miejsce na wypoczynek

Potrzebujesz chwili relaksu? Postaw na hotel SPA! Małopolska posiada wiele ciekawych ofert. Dzięki temu nie tylko poznasz ciekawą okolicę, ale również zrelaksujesz się podczas profesjonalnych zabiegów. Interesującą propozycją są przede wszystkim doskonale odnowione i urządzone dworki – w Małopolsce jest ich mnóstwo. To połączenie historii, tradycji i nowoczesnych technologii. Dzięki temu cieszysz się wygodą podczas wypoczynku i jednocześnie niepowtarzalnym klimatem wnętrz. A może szukasz miejsca, w którym zorganizujesz niebanalne wesele? Małopolska to najlepszy wybór! Jeśli planujesz zaprosić rodzinę i gości z całej Polski, Dwór Sieraków będzie idealną propozycją.

Postaw na klimatyczne wnętrza, doskonałą kuchnię oraz wspaniałą okolicę. Piękne tereny to również doskonałe miejsce na ślubny plener. Okolica obfitująca w atrakcje będzie dodatkowym atutem, jeśli chcesz zapewnić gościom ciekawe propozycje na spędzanie wolnego czasu. Odwiedź Małopolskę i Dwór Sieraków, jeśli chcesz urządzić wesele, które z pewnością zapisze się w pamięci wszystkich weselnych gości!

Powered by JS Network Solutions