5–7 czerwca 2020 

Weekend z winem w Dworze Sieraków
Ogrody Wina Amuse-Bouche

Mając na uwadze zdrowie uczestników i organizatorów naszych imprez, postanowiliśmy zrewidować plany dotyczące Ogrodów Wina w 2020 roku. Impreza w przewidzianej pierwotnie formule, połączona z czterodniowym pakietem pobytowym oraz wycieczką do winnic małopolskich odbędzie się w terminie 9–12 lipca. Naturalnie tylko wtedy, jeżeli pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna. Aby jednak zapełnić powstałą pustkę w naszych kalendarzach, proponujemy uproszczone wersje spotkań z winem w Dworze Sieraków.

Wycieczkę prowadzi Wojtek Giebuta.

PLAN POBYTU

Dzień 1 (Piątek)

Rozpoczniemy o godzinie 19.30 wspólnym aperitifem, po którym udamy się na kolację(SZCZEGÓŁY). Jak co roku, w wieczór poprzedzający Ogrody Wina, zapraszamy na wyjątkowy wieczór z udziałem enologów i przedstawicieli winnic. Tradycyjnie podamy typowe polskie menu, do którego dobierzemy wina z kilku regionów winiarskich Europy i świata. Tym razem wina te osobiście skomentują goszczący w Dworze Sieraków redaktorzy Czasu Wina oraz winiarze, z którymi połączymy się on-line

Dzień 2 (Sobota)

Do południa przewidzieliśmy czas wolny w dworskim parku. Chętni będą mogli wybrać się na rowerową wycieczkę po okolicy. W porze obiadowej zaprosimy na posiłek w ogrodzie w formie pikniku. Popołudnie poświęcimy na warsztaty i degustacje win. Dorota Romanowska poprowadzi master class z argentyńskimi winami powstającymi w bodedze Lorca Foster. Chętni będą mogli wziąć udział w prowadzonych on-line degustacjach z udziałem winiarzy i enologów. Po tych wyjątkowych spotkaniach do dalszego odkrywania win zaprosimy podczas kolacji(SZCZEGÓŁY). Menu tego wieczoru inspirowane będzie szlagierami kuchni francuskiej, a potrawom towarzyszyć będą wina pochodzące z różnych regionów świata. Kolację zakończymy wyjątkowym pięcioputtonowym tokajem. Pod koniec kolacji rozpocznie się kameralny recital Justyny Bardo, która umili spotkanie śpiewając jazzowe i soulowe standardy. Wieczór poprowadzi Wojciech Giebuta oraz redaktorzy Czasu Wina.

Dzień 3 (Niedziela)

Wykwaterowanie i indywidualny powrót do domów

Rezerwacja

Rezerwacji dokonać można dzwoniąc pod numer
(+48) 600 226 150  lub też pisząc na adres recepcja@dworsierakow.pl

Koszt

890 zł/os. (1 nocleg + lunch sobota, degustacje, kolacja sobota i koncert) 

*Możliwe jest także przedłużenie pobytu w Sierakowie o jeden dzień przed lub po imprezie – (nocleg i trzydaniowa kolacja bez napojów) – 130 zł/os.

 

 

Noc Wina Wieczór toskański “Nie tylko Chianti”  Tematyczna kolacja z degustacją win
foto1foto2
Powered by JS Network Solutions