Koncert i kolacja|11 listopad 2023, godz. 19:00
Pakiet weekendowy |10-12 listopad 2023 

Grzegorz Turnau to polski artysta, aranżer, pianista, kompozytor, wokalista i poeta. Wykonawca tzw. poezji śpiewanej albo piosenki poetyckiej.
Grzegorz Turnau stworzył swój własny, niepowtarzalny i bardzo charakterystyczny styl muzyczny i kompozycyjny, czasami nawiązujący do muzyki jazzowej, smooth-jazzowej, także do dokonań Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza. 

Od ponad dziesięciu lat występuje i nagrywa ze swoim stałym zespołem (m.in Jacek Królik, Leszek Szczerba, Sławomir Berny, Robert Kubiszyn czy Mariusz Pędziałek). W latach 1973 - 1980 uczył się grać na fortepianie w podstawowej szkole muzycznej. Wyjechał na rok do Wielkiej Brytanii, skąd powrócił i ukończył V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie. Debiutował na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie piosenką "Znów Wędrujemy" będąc jeszcze uczniem III klasy liceum. Zdobył pierwszą nagrodę, a dzięki niej trafił do Piwnicy pod Baranami zaproszony przez Piotra Skrzyneckiego. W latach młodości często jeździł do swoich dziadków do Inowrocławia, dokąd nadal przyjeżdża, organizując koncerty z udziałem swoim i innych zaproszonych przez siebie artystów, (co rok, w swoje urodziny). Grzegorz Turnau nagrał dwie płyty poświęcone twórczości innych artystów: Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego oraz Marka Grechuty. 

Po koncercie podana zostanie 4-daniowa kolacja z winami z winnicy Turnau "Wina z winnicy Turnau - kolacja z Artystą".
Podczas trwania koncertu, będzie można raczyć się wyjątkowymi winami (Wine Bar)

 

ZAKUP BILETÓW / REZERWACJA POBYTU 

Rezerwacji dokonać można dzwoniąc pod numer (+48) 600 226 150 lub też pisząc na adres recepcja@dworsierakow.pl  
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA 

KOSZT PAKIETU POBYTOWEGO 3-DNIOWEGO  (10-12 listopad 2023)

890 zł /os. 

Gwarantujemy: uczestnictwo w recitalu, 2 nocleg w pokoju typu Standard, 2 śniadania, 2 komentowane kolacje z dobranymi winami ( w piątek i w sobotę po koncercie).

KOSZT KONCERTU Z KOLACJĄ (11 listopad) 

380 zł /os. 

Gwarantujemy: uczestnictwo w recitalu oraz w uroczystej komentowanej kolacji z dobranymi winami.

*Są to ceny pobytu za 1 osobę w pokoju dwuosobowym typu Standard 
*Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 100 zł/ 1 noc 

REZERWACJA 

Recepcja Dwór Sieraków
tel. +48 600 226 150
e-mail: recepcja@dworsierakow.pl

Koncert Grzegorza  Turnaua
Powered by JS Network Solutions